2020. Farsangi Kavalkád

A mi kis évfolyamunk az év elején egy nagy „projektbe” fogott. A kezdeti bizonytalanságokat leküzdve, ötletbörzét rendeztünk annak ügyében, hogy mit is adjunk elő… A jobbnál jobb ötletek csak úgy záporoztak, nekünk csak ki kellett választanunk a legviccesebb jeleneteket, tavaszcsalogató vidámságokat, zajos zenebonákat. Megszületett tematikánk titulusa is: A Mi Kis Falunk Napja. Ahogy szaladtak a napok, az órák egyre jobban kikerekedett- akárcsak a dekorációink- a farsangi falunapunk…

A készülődésben hatalmas segítséget nyújtottak a szülők. Finomabbnál finomabb süteményeket, farsangi fánkokat sütöttek, szendvicseket készítettek, támogatókat gyűjtöttek, tombolatárgyakat ajánlottak fel és nem utolsósorban színesítették nosztalgikus fellépésükkel maszkabálunkat. Nagyon hálásak vagyunk érte, köszönjük!

Külön köszönettel tartozunk az ötödikes, hatodikos, nyolcadikos tanulók valamint osztályfőnökeik ötletes, fantáziadús produkcióikért!

Összegzésképpen elmondható, bár a taligánk a göröngyös úton lassan haladt, végül is révbe ért. Így utólag bevallhatjuk, a sziporkázó hangulatban jól éreztük magunkat!

Köszönjük minden segítő kéz munkáját műsorunk megalkotásában! Köszönjük a sok-sok segítséget, támogatást!

A felsős farsang támogatói: 

A 7. a és 7. b osztályos tanulók szülei

Babi kozmetika

Balogh Kft. (CBA)

Balogh Lászlóné

Central Fornetti

Dalmadi Lajos 

Dobozi Mesekert Óvoda és Konyha

Esztike büfé

Fekete Rozália – iskolai büfé

Gumihangya Kft.

Köves Mihály

Lizzy virágüzlet

LKSD Alapítvány

Lukács Zoltán

Papp cukrászda

Petőfi Horgász Egyesület

Silver ételbár

Szabó Andrea

Szabó Tünde

Tobai Margó

Vend-Evo Kft.

Zöldség-Gyümölcs Bolt

Köszönjük a nevük elhallgatását kérő támogatóinknak is felajánlásukat!

Köszönjük a Dobozi Közösségi Ház és Könyvtárnak, hogy helyet biztosított a rendezvényhez!

 

                                                                                                                 7. évfolyam