„A hétköznapi hősök köztünk élnek”

Nem mindennapi eseménynek lehettünk szemtanúi november 28-án. Süli Zsolt tűzoltó alezredes, a békéscsabai katasztrófavédelmi kirendeltség vezetője és Baráth Ilona tűzoltó főhadnagy azért látogatott a Dobozi Általános Iskolába, hogy Békési Zoltán 8. a osztályos tanulónak Elismerő Oklevelet adjon át a 2017.  október 6-án, Dobozon történt tűzeset során a személymentésben és a kárterületen tanúsított hősies helytállása és áldozatos munkája elismeréseként.

Süli Zsolt tűzoltó alezredes elmondta, hogy Békési Zoltán kivételes bátorságról és lélekjelenlétről tett tanúbizonyságot a tűzeset során. „A hétköznapi hősök köztünk élnek!” – mondta az alezredes úr. Gratulálunk és köszönjük az önzetlen segítséget!