Sulizsák: Göncölj velünk!

A Dobozi Általános Iskola harmadik éve vesz részt a SULIZSÁK elnevezésű ruhagyűjtési akcióban. Idén november végére tervezzük az elszállítást. Addig folyamatosan lehet az iskolába behozni az összegyűjtött ruhákat, cipőket. Baku Zoltán, intézményünk szociális segítője az Önök rendelkezésére áll, amennyiben nem tudják eljuttatni a zsákokat az iskolába. Elérhetősége telefonon: 06 20/404-1577. Kérjük, keressék, hívják fel időpont egyeztetésre! A gyűjtés utolsó napjáról kapnak majd tájékoztatót az iskolától plakátokon, internetes közösségi oldalakon keresztül is.  A bevételből az iskola tanulóit támogatjuk, rendezvényeket szervezünk, versenyeket jutalmazunk!

EZEKET TUDJUK ELFOGADNI BEGYŰJTÉSKOR

• Női, férfi és gyerek ruhadarabok
  • Összepárosított cipők (ezeket kérjük cipőfűzőjüknél vagy más módon összekötni)
  • Kézitáskák
  • Sapkák, kalapok, sálak
  • Fehérnemű, zokni
  • Lepedő, függöny, törölköző

EZEKET NEM TUDJUK ELFOGADNI BEGYŰJTÉSKOR

• Paplan, takaró, párna
  • Szőnyeg, fürdőszobai szőnyegek
  • Szakadt, lyukas, koszos, nedves darabok
  • Munkaruházat
  • Textil darabok, anyagdarabok
  • Nem kész ruhák

Kérjük, idén is támogassanak bennünket, segítsenek, hogy még több zsákot tölthessünk meg feleslegessé vált, kidobásra szánt holmival!

Kádár Ádámné

szervező