XII. Őszirózsa Természetvédelmi Vetélkedő

A Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóságának Réhelyi Látogatóközpontja által kiírt versenyen a Dobozi Általános Iskola először mérettette meg magát. A levelezős forduló során egy színes, érdekes, komoly kutatómunkát igénylő feladatlapot kellett megoldaniuk a diákjainknak. Olyan jó munkát végzett a háromfős csapat / Szabó Balázs 6.a, Molnár Nóra 7.a, Molnár Petra 7.a/, hogy az induló 24 csapatból első helyen jutottak be a középdöntőbe. A második megmérettetésre április 24-én Biharugrán került sor. A gyönyörű környezetben, nagyon jól megszervezett versenyen harmadik helyezést értek el tanulóink, mely eredménnyel bejutottak a Dévaványán megrendezésre kerülő döntőbe. A tanulók felkészítő tanárai Balogh Lászlóné és Balog Mária.