Tudásbajnokság - a Győztesek versenye!

Bölcs gondolkodók úgy tartják, hogy a tehetségnek nem kell engedély, hogy érvényesüljön. Elég elegendő esélyt adni arra, hogy kibontakozzon.

Egy jó tanulmányi verseny ilyen lehetőség. A Bendegúz Akadémia Alapítványának tudás versenye immár 20. éve biztosítja az esélyt, hogy mindenki megmutathassa, miben tehetséges, kipróbálhassa magát olyan tantárgyakban, amelyekben kiemelkedő.

A tanév kezdetén történelem tantárgyból 7 tanuló nevezett be a megmérettetésre. A versenyzők a 6 fordulóból álló feladatlapokat szinte hibátlanul oldották meg. Így mindegyikük arany minősítéssel végzett. Kiváló teljesítményük miatt mindannyian bejutottak a megyei döntőbe, ahol szintén szép eredményeket szereztek meg:

I.helyezés: Makula Milán Kevin 7.b, III. helyezés: Pápai Emese Réka 5. a,

V. helyezés: Dalmadi Rebeka 5.a, Szatmári Petra 7.a, VIII. helyezés: Szabó Sándor 7.a, IX. helyezés: Szilágyi Zalán 6.b, XI. helyezés: Vágner Csaba 7.a

Gratulálok a kitartó, szorgalmas, eredményes munkátokhoz! További sok dicsőséget kívánok!

 

                                                                                                         Péliné Eszenyi Hajnalka