TERÜLETI MESEMONDÓ VERSENY

 „Sárrét kis mesemondója” elnevezésű területi versenyen vettünk részt a Dobozi Általános Iskola alsó tagozatos diákjaival. Minden alsós évfolyamról egy-egy tanulót nevezhettünk a megmérettetésre, ahová nyolc iskola diákjait várták Füzesgyarmat és környéke településeiről. Nagy örömünkre a zsűri számunkra kedvező döntést hozott, Kovács Mihály 1. a osztályos tanulónk megnyerte az évfolyamában a mesemondó versenyt. Nagy Csenge 4. a osztályosunk pedig harmadik helyezett lett. A második osztályt Orodán Viktória, a harmadik évfolyamot Vágási Adrienn képviselte. 
 Kovács Mihály előadásmódja magával ragadta a zsűri tagjait, a verseny után szeretettel gratuláltak eredményéhez. A rendezvény záró momentumaként a FüzesTV kamerája előtt az első helyezettek ismét elmondták meséiket.