Strandfoci hófehér homokban

     Az európai sportnap alkalmából szeptember 28-án örömmel és nagy lelkesedéssel vettünk részt a békési Silver Horse Ranch-en megrendezésre kerülő iskolai sportnapon. Az iskola diákönkormányzatát hét fő képviselte a strandfoci mérkőzésen. A Dobozi dúdoló dongók fantázianevű csapatot a következő tanulók alkották: Faragó Natália 5.a, Kovács Petra 5.a, Czegle Zsolt Bendegúz 6.a, Szűcs Miklós 7.a, Lukács Lídia Bernadett 7.b, Szilágyi Dorina 8.a, Szűcs Edina 8.a. Töretlen kitartásuk, elszántságuk, ügyességük a hat megmérkőző csapat közül a 2. helyre repítette őket. A délelőtt folyamán meleg teával, szendviccsel és hot doggal kedveskedtek vendéglátóink, ezzel pótolva a mérkőzések során elvesztett kalóriákat.

     Köszönet a jóhangulatú, gyermekközpontú versenyért a szervezőknek és a Dobozi Önkormányzatnak, hogy kisbuszával ismét segítette utazásunkat, lehetővé téve az oktatási intézmények közötti együttműködés megvalósulását egy projekten belül.  

 

                                                                                                             Balog Mária a DÖK segítő tanára