SPORTNAP 2018

Iskolánkban a hagyományos rendezvények egymásra épülnek. Ezért a hulladékgyűjtés megelőzi a gyereknapot, sportnapot, ugyanis a munkából származó jövedelmet tudjuk a szórakozásra, jutalmazásra fordítani. Így történt ez ebben a tanévben is, gyermekeink és szüleik szorgalmának valamint pedagógusaink szervezőmunkájának köszönhetően megvalósíthattuk a programjainkat. A gyerek- és sportnapunkat ezúttal egy napra terveztük, május 30-ára, amely a kihívás napja is volt egyben. A napunkat reggeli tornával kezdtük, amihez nagy örömünkre a társintézményeink képviselői is csatlakoztak, a felnőttek mellett településünk legkisebbjei, a bölcsisek és az óvodások is velünk tornáztak. A délelőtt lebonyolított „hősök„ vezette gyereknap után következtek a sportnapi megmérettetések. A felső tagozatosaink kézilabda és focikupán mérték össze erejüket, az alsó tagozatos osztályaink pedig ügyességi sportversenyen vetélkedtek. A kivívott és megérdemelt győzelmeket érmekkel jutalmaztuk, amit a gyerekeink büszkék vettek nyakukba. Elmondhatjuk, hogy ez a napunk valóban sportosra sikerült, eredményes csapatépítéssel, sportszerűen vetélkedve telt, és kellemes fáradtsággal zárult.

Debreceni Hajnalka