Kézilabda

2019. március 1-jén rendezték meg a lány és fiú kézilabda hármas korcsoport Diákolimpia tavaszi fordulóját Békéscsabán, a Kazinczy Általános Iskolában. A lányokkal nem vettünk részt egészségügyi okok, sérülések miatt, a fiúkkal viszont részt tudtunk venni teljes létszámmal. Két mérkőzést játszott a csapat Újkígyós és a Kazinczy Általános Iskola csapataival. A győzni nem sikerült, de az eredmények alapján harmadik helyezettek lettünk.

A csapat tagjai: Mező Nataniel, Köteles Ádám, Kanu István, Szilágyi Viktor, Nyul Zoltán Bence, Nagy Bence, Czegle Zsolt Bendegúz, Békési István, Szabó Sándor, Szilágyi Benedek, Balog Tamás.

A sok munkának, a jó hozzáállásnak megvolt az eredménye, nagy volt az öröm, mivel éremmel és oklevéllel jutalmazták csapatunkat.

Büszke vagyok a fiúkra és gratulálok a csapatnak!

   Turákné Szente Adél

            edző