Hulladékgyűjtés eredménye

Sikeres akció!

Iskolánk és településünk több közös rendezvénnyel is büszkélkedhet. Évente kétszer is szervezünk hulladékgyűjtést a környezetünk védelme és az anyagi helyzetünk javítása érdekében. Nem ideális körülmények között zajlott az akció. Sajnos kissé hűvös volt és a sok eső miatt mindenütt sárosak voltak az utak. Mindezek ellenére igen szorgalmasan dolgoztak a gyerekek és szüleik. Nehezítette és lassította a munkát, hogy a Tóth és Társa Hulladékfeldolgozó csak egy konténert tudott a rendelkezésünkre bocsátani, hiszen ezen a napon más iskolák is gyűjtöttek. A nap végén plusz feladatot jelentett, hogy a talajra felhalmozott kartonokat felpakoljuk a teherautóra. Szerencsére ebben is számíthattunk tanulóinkra. Az önkormányzati dolgozók, a polgárőrök segítségét köszönjük. Az osztályok között mindig hirdetünk versenyt, melynek jutalmazását nagyban támogatja minden alkalommal Takácsné Balogh Zsuzsa (CBA élelmiszerüzlet). A tortákat, gyümölcsöket, csokoládét és üdítőt is abból a befolyt összegből finanszíroztuk, melyet az akció által kaptunk.  Versenyek szervezését, díjazását, útiköltségét, egészségügyi vetélkedőt, sport és gyermeknapot, adventet, jutalomkönyvek beszerzését tudjuk fedezni munkánknak köszönhetően.

Eredményeink

Alsó tagozat: I. helyezés: 3.a                                      Felső tagozat: I. helyezés: 6.a

II. helyezés: 4.a                                                               II. helyezés: 7.a

III. helyezés: 3.b                                                              III. helyezés: 7.b