Bendegúz Tudásbajnokság 2019., megyei döntő - ANGOL

A Bendegúz Tudásbajnokság egy országos levelező verseny, valamint egy nagy tanulmányi verseny megyei döntővel. A szegedi székhelyű Tudásbajnokság több mint 20 éve elkötelezett a tehetséggondozásban. Több tantárgyból alsós és felsős tanulóknak hirdetik meg a versenyt minden évben.

 Ebben a tanévben 11 felsős tanuló nevezett angol nyelvből a versenyre. A diákok havonta kaptak online feladatsort. A feladatsor az angolszász ünnepekkel és nyelvtannal kapcsolatos kérdéseket tartalmazott. Kitartó, szorgalmas munkájuk eredményeként 10 tanuló jutott a megyei döntőbe, Békéscsabára. MEGYEI DÖNTŐN MÁR A RÉSZVÉTEL RANGOT AD!

Két kategóriában (kezdő: 5.-6.oszt., haladó:7.-8.oszt.) zajlott a verseny.

 Balog Boglárka 6. a.oszt. (kezdő)  megyei 4. helyezés,

 Czegle Zsolt Bendegúz 6.a. oszt. (kezdő)  megyei 9. helyezés,

 Vaszkó Evelin 8.a.oszt. (haladó) megyei 9. helyezés,

 Vágner Csaba 7.a. oszt. (haladó)megyei 10. helyezés,

Asztalos Anikó 7.a.oszt. (haladó) megyei 14. helyezés,

 Szatmári Petra 7.a. oszt. (haladó) megyei 15. helyezés,

 Makula Milán 7.b. oszt. (haladó) megyei 16. helyezés,

 Mező Nataniel 6.a. oszt. (kezdő) megyei 18. helyezés,

 Szabó Boglárka 6.b. oszt. (kezdő) megyei 19. helyezés.

Gratulálok és nagyon büszke vagyok a tanítványaimra! Köszönöm a szülők támogatását!

Bálint Beáta