Bendegúz Tudásbajnokság 2018 / 2019 - ANGOL

A szegedi központú Bendegúz Gyermek -és Ifjúsági Akadémia 20 éve vesz részt az általános iskolások tehetséggondozásában. A Tudásbajnokság egy országos, levelezős verseny. Minden szeptemberben több tantárgyból lehet jelentkezni egyénileg a versenyre. A Dobozi Általános Iskolából ebben a tanévben angol nyelvből 10 felsős tanuló nevezett a tanulmányi vetélkedőre.

 

Bozó Lilla   5. a osztály

Balog Boglárka   6.a osztály

Kiss Réka   6.b osztály

Szabó Boglárka   6.b osztály

Czegle  Zsolt Bendegúz   6.a osztály

Mező Nataniel   6.a osztály

Asztalos Anikó   7.a osztály

Szatmári Petra   7.a osztály

Makula Milán   7.b osztály

Vágner Csaba  7.a osztály

 

A folyamatos és kitartó munka eredményeként a gyerekek arany és ezüst fokozatot értek el. Gratulálunk Nekik!

Köszönjük a szülők támogatását is!

Bálint Beáta